בניית חדרי קירור והקפאה תעשייתים

חדר קירור תעשייתי שמתוכנן היטב ומוקם כהלכה על ידי המומחים של חברת GVK, מאפשר אחסון טוב יותר של המוצרים, חוסך לחברה משמעותית בהוצאות החשמל, אינו מועד לתקלות – ומצויד במנגנונים מתקדמים לבקרה מרחוק.

אנו גם מבינים שלא די להקים את חדרי הקירור וההקפאה כמו שצריך, אלא גם לתחזק אותם לאורך זמן, באופן מקצועי ואמין.
כשיש תקלה במקפיא, ההשלכות המיידיות ללקוחותינו הינן הפסדים כספיים בלתי מבוטלים, ולכן תחזוקה מונעת, זמינות מיידית ,24/7 שליטה מרחוק ומעקב יום יומי אחרי הפעילות בחדרים, ומאפשרת ללקוחותינו לישון בשקט.

יתרונותיהם של

חדרי הקפאה וקירור מבית GVK

חדרי קירור והקפאה תעשייתיים ממלאים תפקיד מרכזי במפעלים, סופרמרקטים, בתי מלון חברות וארגונים רבים, למטרת אחסון מיטבי של מוצרים שונים מענפי המזון והתרופות בעיקר. כשמדובר בהקמת חדרי קירור והקפאה תעשייתיים, חברת GVK מספקת מעטפת הכוללת את היתרונות הבאים:

  • מקצועיות: בין אם מדובר בתכנון והקמת חדרי קירור, תיקונם או שדרוגם – המומחים שלנו יטפלו בכך במקצועיות רבה, בסטנדרט GVK.
  • מענה מקיף: לראשונה בישראל – יש ללקוחותינו שותף שמספק פיתרון מלא: תכנון, הקמה, הפעלה, שירות ותחזוקה, אחריות תוך התחייבות לתוצאות.
  • אחריות: GVK לוקחים אחריות מלאה גם על התוצאות, גם על החיסכון וגם על הזמינות (SLA) מה שמאפשר ללקוחתנו ליהנות מ'שקט תעשייתי' לטווח הארוך.
  • יעילות אנרגטית: GVK מתחייבים שחדרי הקירור וההקפאה יתוכננו, יבנו ויתוחזקו באופן שיחסוך לכם לפחות 30% מצריכת האנרגיה, או תקבלו 50% תוספת תפוקה, לאורך זמן.

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך בתחום חדרי הקירור וההקפאה?

החל מ 50 מ"ר

אם יש לך חדר קירור או מקפיא, ויש בו תקלה או שהתעורר צורך לשפר את יעילותו כי חסרה תפוקה, לייעל את צריכת האנרגיה בו או לשדרג את מנגנוני הבקרה שלו – אצלנו תקבל מענה מקיף ומקצועי בהתאמה מלאה לצרכים שיוגדרו על ידך.

מעבר לכך, המומחים של חברת GVK ישמחו לסייע בתכנון חדרי קירור והקפאה חדישים, חסכוניים מאוד ומתקדמים הרבה יותר, תוך ניצול מיטבי של השטח העומד לרשותך.

בין אם תבחר בשדרוג מערכת קיימת או בהקמתה של חדשה – עם הידע שלנו תוכל להגיע להפחתה דרמטית של 30% לפחות בצריכת החשמל, או להעלות את התפוקה ב-50% מבלי להגדיל את הזנת החשמל.

חשיבותו של תכנון נכון בהקמת חדרי קירור והקפאה תעשייתיים

החל מ 50 מ"ר

תכנון נכון ומדוייק של מבנה חדר קירור מתחיל מהרכבה מוצלחת של המדפים בחדר, הדלת, פתחי האוויר ועד למערכת הקירור.

לתכנון מוצלח של עבודת מערכות הקירור וההקפאה משמעות מרחיקת לכת על ביצועי המערכת והתחזוקה לאורך שנים. תכנון לקוי או כזה שאינו לוקח את תחזוקת המערכת בצריכת האנרגיה, לא רק עלול לפגוע בתפקוד המערכת, אלא גם יגרום לבזבוז רב של חשמל וכסף. מאידך, תכנון מדוייק ומותאם לצרכי הלקוח של המערכת, לא רק מבטיח ביצועים משופרים לאורך זמן, אלא גם מספק תחזוקה נוחה, שמירה על איכות התוצרים וחסכון כספי משמעותי ללקוח.

חברת GVK רואה חשיבות רבה במתן פתרון מלא וכולל ללקוחותיה. העלויות האמיתיות של חדרי קירור והקפאה הם בעלות התחזוקה והאנרגיה לאורך זמן. לכן הפתרון ש GVK מספקת ללקוחותיה כולל תכנון, הקמה, תחזוקה (כולל תחזוקה מונעת) – ליסינג תפעולי לאורך זמן.

בעת הנוכחית מובילה החברה את "מהפכת הקירור" המאפשרת ללקוחותיה לשפר תוצאות ולהקטין הוצאות.

שאלות ותשובות

ישנם סוגים רבים של חדרי קירור תעשייתיים, הנבדלים זה מזה, בין היתר, במפרט הטכנולוגי ובשטחם, כשעלות התיקון תלויה בפרמטרים אלו.

אנו מאפשרים לשלם על שירותי תיקונים לפי שעה, או במסגרת הסכמים ארוכי טווח עם אחריות מקיפה בריטיינר.

השאירו את הפרטים שלכם באתר, ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים מלאים והצעת מחיר משתלמת.

העלות האמיתית של חדר קירור והקפאה, איננה עלות ההקמה אלא עלות התחזוקה והאנרגיה לאורך זמן.

מהפיכת הקירור של GVK, באה לתת מענה בדיוק לסוגיה הזו.

אם נחבר את עלות ההקמה, התחזוקה והאנרגיה לאורך זמן, אנחנו מתחייבים שהפתרון המוצע על ידינו, יהיה הרווחי והיעיל ביותר מכל הצעה אחרת.

כשציוד קירור תעשייתי בכלל וחדר קירור והקפאה בפרט מתקלקל שוב ושוב, זה סימן לכך שיש בעיות שורש שלא טופלו.

מודל הליסינג התפעולי נותן מענה בדיוק למקרים כאלה.

הלקוח משלם סכום קבוע, ואחריות המלאה היא של חברת GVK – לא חשוב כמה תקלות יש. למעשה זהו מודל WINWIN אשר בו גם ללקוח וגם לחברת GVK יש אינטרס זהה להקטין באופן משמעותי את כמות התקלות.

עוד קיימת אפשרות להסדר, במסגרתו אנו משתתפים בהשקעה הנדרשת להתייעלות, מעניקים ללקוח אחריות מקיפה על חדר הקירור החדש, וחולקים עמו ברווחים שמתקבלים בעקבות החיסכון.

התשובה מניסיוננו היא שבכל חדר קירור והקפאה ניתן לחסוך לפחות 30% מהחשמל או לקבל תוספת תפוקה של 50%.

בהחלט כן!

אנו מפעילים מערך של עשרות טכנאיים בפריסה ארצית 24/7 עם אפשרות להתחייבות ל SLA.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר

השאירו פרטים בטופס הבא: