מחפשים עבודה בסביבה טכנולוגית מתקדמת – עם אווירה משפחתית ויחס נעים לכל עובד? הגעתם למקום הנכון.

אנחנו בחברת GVK מקפידים להישאר תמיד בחזית הטכנולוגית ולספק ללקוחותינו את הפתרונות האיכותיים והיעילים ביותר – זאת מבלי להתפשר על העובדים שלנו. מבחינתנו, עובד מוצלח הוא עובד שמאמין בחברה ומגיע לעבודה בכל בוקר עם חיוך על הפנים.

אחת ממטרותיה העיקריות שלה החברה – היא לפתוח את שעריה לדור העתיד של הנדסאי החשמל.

כך סטודנטים צעירים זוכים להיכרות עם עולם העבודה האמיתי של הקירור התעשייתי ולהתנסות מקצועית, בדרך לקריירה בטוחה ומוצלחת.

לכל הפרטים על תוכנית ההתמחות הייחודית של GVK עבור סטודנטים – בקרו כאן!

קריירה בקדמת ענף הקירור התעשייתי

חברת GVK מובילה כבר יותר מעשרים שנה את עולם פתרונות הקירור בארץ. אנחנו עושים זאת באמצעות עקרון מפתח אחד: ההבנה שכאשר הלקוח מרוויח – גם אנחנו מרוויחים. אנחנו מאמינים ביצירת ערך ממשי לכל אחד מלקוחותינו – תוך הקפדה על חיסכון בעלויות האנרגיה, הקטנת כמות התקלות והפחתת זיהום האוויר.
אנחנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות מתחומי הקמעונאות, התעשייה, המזון, המאפיות, בתי האריזה והרפואה. מגוון הלקוחות שלנו מחייב אותנו לנהל את הצוות המקצועי ביותר בארץ בתחום הקירור התעשייתי. מטכנאים וחשמלאים ועד מנהלי פרויקטים ומומחים לחיסכון באנרגיה – כל אחד ואחת מאנשי הצוות שלנו הם מרכיב בלתי ניתן להפרדה מהאתוס המקצועי והסטנדרטים הגבוהים שלנו.

צוות GVK

העבודה איתנו ב-GVK מאפשרת לך לעבוד מול חברות מובילות מתחומים שונים: מייצור מזון וסופרמרקטים, דרך בתי מלון יוקרתיים ומסעדות שף – ועד למפעלים חדשניים מעולמות ההיי-טק והתעשייה המתקדמת.

אנחנו מחפשים את המומחים המקצועיים ביותר – שרוצים לקחת את הידע שלהם ולהשתמש בו כדי לסייע ללקוחות וליצור ערך אמיתי. העבודה ב-GVK תיקח אותך לרמות הגבוהות ביותר של התחום – תוך מתן אפשרויות רבות לקידום ולהתפתחות מקצועית.

אבל מעל הכל, אנחנו מחפשים את האדם שמאחורי המומחה. את האנשים שרוצים להצטרף לצוות מלוכד שמקפיד על אווירה נעימה ועל גישה חייכנית וחיובית לעבודה.
מעוניינים להצטרף למשפחת GVK? נשמח לשמוע מכם 🙂

להגשת מועמדות:

שחרר קבצים כאן או
סוגי קבצים מורשים: jpg, png, jpeg, gif, doc, docx, Max. file size: 100 MB, Max. files: 2.
    שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.