מאת: איילה מיכאל - אופיר שפיגל תקשורת וקשרי ממשל בע"מ

ביצוע מוצלח של תהליך התייעלות אנרגטית תלוי במכלול גורמים, אך בראש ובראשונה, נדרש ליווי של מומחים, בעלי ניסיון מוכח בפרויקטים דומים. בעלי עסקים ומפעלים תעשייתיים יכולים להביא להפחתה בצריכת החשמל גם באופן עצמאי, אך הדרך הטובה ביותר להשגת התייעלות אנרגטית עוברת דרך חברות מקצועיות. עם זאת, חלק גדול מהמנהלים ובעלי העסקים מרגישים שהם רוכשים "חתול בשק", מסביר ויאצסלב (סלביק) גרויסמן, מנכ"ל GVK מערכות קירור. הם אינם יודעים מראש מה יהיו תוצאות התהליך, מה יהיה השיפור ובכמה תגדל הנצילות של המערכות.

תכנית ההתייעלות שמבצעת חברת GVK פתרונות קירור מבוססת על ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום ומכוונת לניצול מלוא הפוטנציאל ואופטימיזציה של המערכות, תוך רתימת הידע, החדשנות הטכנולוגיות והציוד המתקדמים ביותר לטובת הלקוח. הניסיון שצברה החברה מוכיח כי השקעה במערכות מורכבות הינה רווח נקי המתגלם בחסכון בהוצאות האנרגיה ולכן, מתחייבת החברה ללקוחותיה להחזר השקעה מלא בתקופה קצרה.

החברה מציעה ללקוחותיה אחריות על היעילות, הניתנת על הנתונים מיד עם סיום העבודה ואחריות נוספת על הגדלת הניצולת והיעילות בשנה שלאחריה. לפני תחילת העבודה מקבל הלקוח תחזית של אחוז ההתייעלות האנרגטית אותה ניתן יהיה להשיג בסיום התהליך, המבוססת על הכרת המערכות של הלקוח, לימוד צרכיו והפוטנציאל להתייעלות אנרגטית של החברה. הלקוח יכול לחשב את החזר ההשקעה (ROI) ולבחון בתוך כמה זמן העסקה משלמת את עצמה.

ויאצסלב (סלביק) גרויסמן, מנכ"ל GVK מערכות קירור: "נכון שהתייעלות אנרגטית היא לא פעם כותרת, אבל בזכות הניסיון והידע שלנו אנו בטוחים בהצלחותינו. אנו יודעים להצביע על מפעלים וחברות שם הורדנו את צריכת האנרגיה ב 50% למשך שנים – יש כאן חסכון כספי ניכר ללקוח ותרומה לאיכות הסביבה. אני מוכן להתחייב בפני כל לקוח שנוכל לתת לו מענה איכותי יעיל ושיגדיל את הרווחיות של החברה."

חברת GVK פיתחה שיטה פורצת דרך להתייעלות אנרגטית של מערכות קירור, הקפאה ומיזוג אוויר מכל הסוגים וחסכון של עד 70% בהוצאות החשמל, לצד שמירה על איכות הסביבה. בנוסף, מקנה ללקוחותיה כלים לניהול יעיל של מקורות האנרגיה ובעיקר – שקט תעשייתי. לאור הביטחון במוצריה החליטה החברה כי במידה וההשקעה לא תוחזר – תחזיר את כספי הלקוח.

יש לכם שאלות? דברו איתנו:

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

עשוי לעניין אותך גם...