עבור עסקים תעשייתיים בתחומי המזון, המסעדנות, התרופות או הטכנולוגיה – אין מקום לטעויות. במפעלים בעלי פס ייצור עמוס, במסעדות שאסור להן להתפשר על איכות המזון שלהן או מצד ספקי מוצרי מזון שפועלים תחת רגולציה מחמירה – מערכות הקירור הן הלב הפועם של ההקפדה על האיכות. בין אם מדובר במקרר תעשייתי או בחדר קירור – תקלות עלולות להסב הפסדים כספיים גדולים ולפגוע בצורה קשה בבקרת האיכות ובתדמית של החברה.

כאן נכנס לתמונה טכנאי קירור תעשייתי, או כפי שאנחנו מכנים אותו –  מנהל מערכות קירור. טכנאי קירור חיוניים לצורך טיפול בתקלות – אך תפקידם הרבה יותר רחב ומשמעותי מכך. בצורה שוטפת, טכנאי קירור אחראים לתחזוקה ולבדיקות של מערכות קירור – שכן העיתוי הטוב ביותר לאיתור תקלה הוא יומיים לפני שהיא מתפרצת.

כתוצאה מכך, טכנאי קירור תעשייתי אחראי לבדוק את מערכות הקירור השונות, לנקות בצורה מקצועית ויסודית את המקרר ואת חדר הניקוי וכן לפקח על מערכות הבקרה. בדיקות תחזוקה תקופתיות הן הכרח בכל עסק שעושה שימוש בציוד קירור תעשייתי, אך במיוחד בעסקים שמפעילים ציוד ישן או ציוד מיד שנייה.

 

GVK

אז איך בוחרים טכנאי קירור מומלץ? סיכמנו עבורכם חמש עצות זהב לאיתור איש המקצוע הנכון:

  1. שכיר או עצמאי – בבחירה בין אנשי מקצוע עצמאיים או לבין חברה מוסדרת ומבוססת, תמיד נעדיף לעבור עם גופים גדולים ומקצועיים שמתמחים בעולם הקירור התעשייתי. בתחום הקירור בכלל וטכנאי הקירור בפרט – מומלץ לבחור בחברה ותיקה ומנוסה שמעניקה שירותי תחזוקה ותיקון. בחירה בחברה מוכרת תאפשר לכם להיות בטוחים שאתם מפקידים את מערכות הקירור שלכם בידיים בטוחות.
  1. בדקו מה הניסיון של הטכנאי – שוק הטכנאים מלא בחשמלאים מצוינים ובטכנאי מקררים ביתיים עם יכולות מדהימות – אבל הם לא הכתובת הנכונה לתחזוקה ולתיקון של מקררים תעשייתיים. חשוב לוודא שהטכנאי שבו אנו בוחרים מתמחה במיוחד בטיפול בחדרי קירור תעשייתיים.
  1. אחריות – תמיד כדאי להעדיף טכנאי שמעניק אחריות – על פני איש מקצוע שלא מוכן להתחייב לכך. לרוב, ציוד קירור שהתקלקל פעם אחת צפוי להתקלקל שוב בעתיד – ולכן לאחריות יש חשיבות גדולה מאוד מבחינת עסקים שתלויים בעבודה התקינה של ציוד הקירור שלהם.
  1. התמחות בציוד קירור שונה – לא מספיק לדעת שאתם בוחרים בטכנאי קירור שמתמחה במערכות קירור תעשייתיות. כדאי לוודא שהטכנאי מכיר היטב את המערכות הספציפיות שמותקנות אצלכם בעסק – ושיש לו ניסיון בעבודה עם מערכות מתוצרת החברה שמייצרת את המערכות הללו.
  1. זמינות – למרבה הצער, תקלות כמעט אף פעם לא קורות בזמנים נוחים. היינו מעדיפים שכל נורת בקרה תידלק בשעות העבודה וכל מקרר יתקלקל בעיתוי המתאים – אבל זו פשוט לא המציאות. לכן כדאי לבחור בטכנאי קירור שזמין מסביב לשעון, 24 שעות ביממה. אם נעזרנו בטכנאי לבדיקה אחת או לתיקון תקלה אחת – נרצה שהוא יהיה זמין גם לפעם הבאה שבה נזדקק לו.

היתרון בטכנאי קירור תעשייתי של GVK

כבר יותר מעשרים שנה שחברת GVK מובילה את תחום הקירור התעשייתי בארץ. בין היתר, החברה מקימה חדרי קירור – וכן מציעה שירותי ניהול ותחזוקה של מערכות קירור תעשייתי. בענפים שונים ובהתמחויות שונות – מנהלי מערכות הקירור שלנו זמינים ללא הפוגה.

אנחנו מקפידים להעסיק רק את הטכנאים המקצועיים ביותר ולספק להם הכשרה מקיפה – שנוגעת לכל מערכות הקירור וההקפאה שמציעים היצרנים השונים בשוק. מעבר לכך, מבחינתנו תהליך ההכשרה לא מסתיים לעולם – ולכן אנו דואגים לספק סדנאות תקופתיות על מנת לאפשר לסגל שלנו להתעדכן בכל הטכנולוגיות החדשות בענף. עבור כל לקוח בכל מצב, GVK היא תו תקן איכות ללא פשרות.

עשוי לעניין אותך גם...