GVK מובילה מעל ל-20 שנים את ענף הקירור התעשייתי בישראל, ומגדירה מחדש את איכות הניהול והתחזוקה של מערכות קירור תעשייתי בסקטורים שונים כמו קמעונאות, מזון, מאפיות, בתי אריזה, תרופות ועוד.

בשנים אחרונות מציעה GVK מודל שרות מתקדם וחלוצי של ליסינג תפעולי בענף הקירור התעשייתי, המספק ללקוחותיה טיפול נקודתי באמצעות שירות תיקונים ותחזוקה, ומענה של 360⁰ בתפעול של מתקני קירור תעשייתי – משלב התכנון, דרך ההקמה של מערכות או חידוש של מערכות קיימות, ועד לניהול שוטף של המערכות. מודל זה מעניק ללקוחותיה שיפור בביצועי מערכות הקירור לאורך זמן, המתורגם לעלייה באיכות המוצרים, שקט תעשייתי ועמידה ביעדים העסקיים.

הידע ההנדסי והטכנולוגי הקיים בחברה, בשילוב מודל השרות המתקדם, הובילו להתייעלות אנרגטית בהיקף של מיליוני שקלים, לעלייה בתפוקה של מערכות קיימות בעשרות אחוזים, למניעה של אובדן תוצרת, ולשמירה על איכויות המוצרים השונים.

החברה מחויבת להמשיך ולהוביל את מהפכת הקירור בישראל, בשיפור האיכות, בדאגה לסביבה ובחדשנות ניהולית וטכנולוגית.

יוצרים ערך משמעותי ללקוח

התקשרות ארוכת טווח במודל של ליסינג תפעולי, שמה דגש על תחזוקה מונעת, יוצרת תמריצים משותפים המבוססים על חלוקת הרווח הנוצר מהחיסכון, ומספקת ללקוח שקט תעשייתי לאורך זמן.

כשיש ליסינג, הלקוחות מרוויחים:

 • חסכון כספי ניכר – מושג בשני אופנים. הראשון, מימון מלא של השבחת מערכות הקירור על-ידי GVK. השני, באמצעות התייעלות אנרגטית המושגת לטווח ארוך
 • שקט תעשייתי – יישום של מדיניות '0 תקלות' השואפת להקטין את התקלות (MTBF) למינימום ההכרחי
 • העלאת התפוקה – הצבה של יעדים מדידים לשיפור התפוקה מהמערכות הקיימות.

האני מאמין שלנו

אנו מאמינים שמערכות קירור תעשייתי איכותיות ומתקדמות המתפקדות היטב וברציפות, מביאות לשמירה על איכות התוצרת, מבטיחות ביצועים אנרגטיים גבוהים, מספקות ערך ממשי ללקוח, לסביבה ולחברה בכללותה:

 • יצירת ערך ממשי ללקוח: חיסכון בעלויות האנרגיה, תוספת תפוקה מבלי להגדיל את צריכת החשמל והקטנת כמות התקלות במערכות הקירור וההקפאה, הם ערכים משמעותיים שחייבים לבוא לידי ביטוי הן מבחינה כלכלית והן מבחינת מוניטין ותרומה לסביבה.
 • הפחתת זיהום האוויר ופליטות גזי חממה: צעדים להתייעלות אנרגטית במערכות קירור מביאים לצמצום זיהום האוויר ופליטות של גזי חממה, ומקדמים את הסקטור התעשייתי לעמידה ביעדי הפחתת הפליטות שישראל התחייבה אליהן.
 • הפחתת בזבוז המזון: רשתות קימעונאות המשווקות מוצרי מזון בקירור ובהקפאה, נמצאות בחשש מתמיד מפני אובדן תוצרת כתוצאה מתקלות בפעילות המקררים. ניהול חכם של מערכות הקירור מונע בזבוז זה.
 • הפחתה בייצור פסולת: שמירה על מערכות תקינות מצמצמת את הפיכת המוצרים לפסולת למינימום ההכרחי.
 • הוזלת יוקר המחיה: תפקוד לקוי של מערכות קירור, מביא להוצאות תחזוקה מיותרות המגולגלות לא אחת על צרכן הקצה. לפיכך, שמירה ופיתוח של מערכות מתקדמות ואמינות, מביא לחסכון משמעותי ללקוח ובעקיפין גם לצרכן הקצה.

מחקר ופיתוח

שיפור מתמיד בביצועיהן של מערכות קירור והקפאה, מושג באמצעות פיתוח פתרונות טכנולוגיים חדשים.

הבנה זו הובילה את חברת GVK להקים מחלקת מחקר ופיתוח, השוקדת על מציאת חידושים טכנולוגיים שימקסמו את החיסכון באנרגיה ואת תפוקת מערכות הקירור, יפחיתו או יזהו תקלות לפני היווצרן, כל זאת באמצעות טכנולוגיה אשר תבטיח את הפיכתן לחכמות ולמתקדמות.

עד כה הגענו להישגים בולטים בתחום פיתוח של "קסם 4", ו"קסם 5" – מערכות תוכנה ובקרה מתקדמות וייחודיות מסוגן, שהוטמעו בהצלחה במערכות קירור קיימות בקרב לקוחותינו.

בזמן הקרוב יושלם פיתוח של מערכת ניהול ובקרה אינטגרטיבית ומתקדמת, שתדע לספק פלטפורמה אחידה לכלל מערכות המחשוב הקיימות.

זאת, במטרה לשפר את מערך הניהול והבקרה של רשתות ברמה הארצית והגלובלית.

כל השירותים במקום אחד

באמצעות מודל הליסינג התפעולי, GVK מציעה פתרון מקיף הכולל את שלבי התכנון, ההקמה או השדרוג והתחזוקה השוטפת לאורך זמן.

תכנון מערכות קירור

לתכנון מוצלח של עבודת מערכות הקירור וההקפאה משמעות מרחיקת לכת על ביצועי המערכת והתחזוקה לאורך שנים. ל-GVK ניסיון מוכח בתכנון המותאם לצרכי הלקוח, המבטיח ביצועים משופרים לאורך זמן, תחזוקה נוחה, שמירה על איכות התוצרים וחסכון כספי משמעותי.

בניית חדרי קירור או שדרוג של חדרי קירור קיימים

בנייה של חדרי קירור התואמים באופן מלא לתכנון המוקדם ולצרכי הלקוח. חדרי הקירור הנבנים על ידי GVK אינם מועדים לתקלות, מאפשרים אחסון טוב יותר של המוצרים, חוסכים לחברה בהוצאות החשמל, ומצוידים במנגנונים מתקדמים לבקרה מרחוק.

במקרים של שדרוג והחלפה, GVK מחויבת להחליף על חשבונה את המערכות הקיימות במערכות הקירור המתקדמות ביותר, ולהביא לשיפור בביצועים, ללא הוצאה נוספת מצד הלקוח.

ניהול שוטף של מערכות הקירור

GVK מיישמת את מדיניות '0 תקלות' בניהול שוטף ומלא של מערכות הקירור של הלקוח. במסגרתו, מקבל הלקוח:

 • ידע מוקדם בהיקף החסכון באמצעות קביעת יעדי חסכון מדידים, כולל SLA ושיפור מדדי ה-MTBF
 • חסכון בהוצאות נוספות כמו חלקים, חומרים וגז
 • חיבור למוקד בקרה ותפעול 24/7
 • שקיפות מלאה במעקב אחר ביצוע באמצעות דוחות חודשיים מפורטים (לכל סניף) הכוללים את היקף החיסכון, ביקורים יזומים, תקלות וחלפים.

חום וקור

הערכים שחרטנו על דגלנו

מחוייבים למחר

GVK מובילה את ענף הקירור התעשייתי בישראל בחדשנות טכנולוגית ושירותית, ובדאגה לסביבה.

חדשנות טכנולוגית

ל-GVK מחלקת מחקר ופיתוח, השוקדת על פיתוח של פתרונות טכנולוגיים שיהפכו את מערכות הקירור לחכמות ומתקדמות. התוצרים של המחלקה כמו מערכת השליטה והבקרה האינטגרטיבית KESEM2000  הנחשבת למתקדמת וייחודית מסוגה, תרמו במיקסום החיסכון באנרגיה, בהעלאת תפוקת מערכות הקירור ובהפחתת תקלות או בזיהוי שלהן לפני היווצרן.

חדשנות שירותית

GVK הטמיעה תפיסה שירותית חדשה בענף הקירור התעשייתי בישראל, שעיקרו מעבר מרווח המבוסס על הכאב של הלקוח במודל פעילות של תחזוקת שבר, לרווח המופק מהשקט שלו באמצעות תחזוקה מונעת. תפיסה זו מאפשרת לחברה  להתמקד בתחום מומחיותה – ניהול מערכות הקירור ולספק ללקוח את השקט לנהל את העסק.

דאגה לסביבה

GVK דוגלת בהבנה כי הרווח לחברה וללקוח יושג רק אם הסביבה עצמה תרוויח. הבנה זו משמעותית במיוחד בענף הקירור התעשייתי שידוע כצרכן אנרגיה בולט המשפיע על איכות האוויר ועל גזי החממה. מתוך כך, פועלת החברה להביא למקסום של התייעלות אנרגטית בקרב לקוחותיה ובכך, מבטיחה את שורת הרווח המשולשת לסביבה, לחברה ולכלכלה. בנוסף, GVK חברה בפורומים מקצועיים שונים המקדמים מדיניות של ניהול אנרגיה חסכוני וחכם בישראל ותומכת בארגוני חברה אזרחית המקדמים אג'נדה זו.

שאלות ותשובות

האם עבור מערכות הקירור שחברת GVK משווקת, קיימים שירותי אחריות ותחזוקה? והאם זה כלול במחיר?

קיימת אפשרות לתשלום על שירותי תיקונים או תחזוקה לפי שעות, וישנם הסכמים ארוכי טווח עם אחריות מקיפה בריטיינר.

בנוסף, קיימים הסדרים במסגרתם אנו מתחלקים עם הלקוח בהשקעה הנדרשת להתייעלות, לרבות רכישת מערכות קירור חדשניות וחסכוניות יותר, מעניקים אחריות מקיפה על מוצרים וכן חולקים עמו ברווחים שמתקבלים בעקבות החיסכון.

אלו סוגים של חברות או ארגונים יכולים להיתרם מהייעוץ להתייעלות אנרגטית שמספקת חברת GVK?

מפעלים, מאפיות, מרלו"גים, רשתות מזון וקמעונאיות, קייטרינג, אולמות אירועים, מסעדות, משחטות ומפעלי בשר – וכל מי שמפעיל מערכות קירור והקפאה גדולות, ומעוניין להפחית את צריכת החשמל שלהן, להעלות את תפוקתן ולצמצם את תדירות התקלות בהן.

האם חברת GVK מערכות קירור מספקת שירותים בכל חלקי הארץ?

בהחלט כן!

אנו פועלים בכל רחבי הארץ, ומגיעים לכל ארגון וחברה, בצפון, בדרום או במרכז.

GVK הינה ספקית פתרונות קירור המובילה מעל ל-20 שנים את ענף הקירור התעשייתי בישראל, ומגדירה מחדש את איכות הניהול והתחזוקה של מערכות קירור תעשייתי בסקטורים שונים כמו קמעונאות, מזון, מאפיות, בתי אריזה, תרופות ועוד.

בשנים אחרונות מציעה GVK מודל שרות מתקדם וחלוצי של ליסינג תפעולי בענף הקירור   התעשייתי, המספק ללקוחותיה מענה 360⁰ בתפעול של מתקני קירור תעשייתי – משלב התכנון, דרך ההקמה של מערכות או חידוש של מערכות קיימות ועד לניהול שוטף של המערכות, או טיפול נקודתי באמצעות שירות תיקונים ותחזוקה.

מודל זה מעניק ללקוחותיה שיפור בביצועי מערכות הקירור לאורך זמן, המתורגם לעלייה באיכות המוצרים, שקט תעשייתי ועמידה ביעדים העסקיים.

הידע ההנדסי והטכנולוגי הקיים בחברה, בשילוב מודל השרות המתקדם,  הובילו להתייעלות אנרגטית בהיקף של מליוני שקלים, לעלייה בתפוקה של מערכות קיימות בעשרות אחוזים ובמניעה של אובדן תוצרת בשמירה על האיכות.

החברה מחוייבת להמשיך ולהוביל את מהפכת הקירור בישראל, בשיפור האיכות, בדאגה לסביבה ובחדשנות ניהולית וטכנולוגית.