אודות

GVK פתרונות קירור בע”מ הוקמה בשנת 2000 כחברה בעלת ידע הנדסי וטכנולוגי ששמה לעצמה למטרה להוביל את 'מהפכת הקירור' ולהצעיד את ענף הקירור בישראל באיכות ובחדשנות ניהולית וטכנולוגית.

החברה מונה כיום עשרות טכנאים בפריסה ארצית רחבה, מנהלים טכניים ומנהלי לקוחות. המספקים פתרונות קירור ללקוחותיה משלב ניתוח צורכי הלקוח, תכנון מערכות הקירור על פי הידע הייחודי של החברה, דרך שלב הבנייה של מערכות חדשות או חידוש ושידרוג מערכות קיימות ועד לניהולן לטווח הארוך.

חברת GVK מספקת שירותים לשורה של סקטורים תעשייתיים, ביניהם רשתות שיווק קמעונאיות, מאפיות, מפעלי מזון, משחטות, בתי אריזה ועוד.

מאז הקמתה, הביאה GVK לחסכון מצטבר באנרגיה המתורגם למיליוני שקלים, לעלייה בתפוקה של מערכות קיימות בעשרות אחוזים ולמניעת אובדן תוצרת הודות לשמירה על איכותם של מוצרים.

 

האני מאמין שלנו

אנו בחברת GVK  מאמינים שמערכות קירור תעשייתי איכותיות ומתקדמות המתפקדות היטב וברציפות, מביאות לשמירה על איכות התוצרת ומבטיחות ביצועים אנרגטיים גבוהים, מספקות ערך ממשי ללקוח, לסביבה ולחברה בכללותה:

  • יצירת ערך ממשי ללקוח: חיסכון בעלויות האנרגיה, תוספת תפוקה מבלי להגדיל את צריכת החשמל והקטנת כמות התקלות במערכות הקירור וההקפאה, הנם ערך משמעותי ללקוח שחייב לבוא לידי ביטוי הן מבחינה כלכלית והן מבחינת מוניטין ותרומה לסביבה.
  • הפחתת זיהום האוויר ופליטות גזי חממה: צעדים להתייעלות אנרגטית במערכות קירור מביאים לצמצום זיהום האוויר ופליטות של גזי חממה, ומקדמים את הסקטור התעשייתי לעמידה ביעדי הפחתת הפליטות שישראל התחייבה אליהן.
  • הפחתת בזבוז המזון: רשתות קימעונאות המשווקות מוצרי מזון בקירור ובהקפאה, נמצאות בחשש מתמיד מפני אובדן תוצרת כתוצאה מתקלות בפעילות המקררים.

שמירה על מערכות תקינות מבטיחה הגנה על התוצרת, עמידה בתקנים בריאותיים ווטרינרים, וצמצום בפסולת המזון.

  • הפחתה בייצור פסולת: שמירה על מערכות תקינות מצמצמת את הפיכת המוצרים לפסולת למינימום ההכרחי.
  • הוזלת יוקר המחיה: תפקוד לקוי של מערכות קירור, מביא להוצאות תחזוקה מיותרות המגולגלות לא אחת על צרכן הקצה. לפיכך, שמירה ופיתוח של מערכות מתקדמות ואמינות, מביא לחסכון משמעותי ללקוח ובעקיפין גם לצרכן הקצה.

 

הערכים שחרטנו על דגלנו

חברת GVK שמה לעצמה למטרה להוביל את ענף הקירור התעשייתי בישראל באמצעות שיפור מתמיד בביצועים, והפיכתו ליעיל אנרגטי וחכם.

יישום החזון מתאפשר הודות למימוש כולל של ערכי החברה:

  • מקצוענות: העמקה מתמדת של הידע בתחום העיסוק, שימוש יעיל ונכון בכישורים ומיצוי היכולות הקיימות להשגת תוצאות מיטביות.
  • יצירתיות: בפרפרזה לפתגם של איינשטיין, הדרך הטובה ביותר להגיע לפתרון היא לראות את מה שכל אחד ראה, ולחשוב את מה שאף אחד אחר לא חשב.
  • קוליגיאליות: תמיכה ועזרה הדדית תוך חתירה לשיפור מתמיד. כל טכנאי של החברה יודע שבל מקום ובכל זמן יעמוד מאחריו כל הידע המקצועי והניסיון שנרכש בחברה ושהוא אף פעם לא לבד בשטח.

הדאגה ללקוח, הבנה לצרכיו ובניית מערכת יחסים המושתתת על ערבות הדדית, הן מרכיבים יסודיים בקשר שלנו עם הלקוחות.

  • למידה: עיסוק בתחום טכנולוגי דינאמי ומשתנה, מצריך לימוד מתמיד והעמקה, כחלק בלתי נפרד מהיכולת לגלות מקצוענות ולספק שירות מיטבי.
  • מנהיגות: גילוי של אחריות כוללת החורגת מהדאגה ללקוח, דרך השאיפה המתמדת להוביל את השוק, להיות מעורב בעיצובו מול מקבלי החלטות, להדריך ולהנחות מעגל רחב של בעלי עניין.

 

מחקר ופיתוח

שיפור מתמיד בביצועיהן של מערכות קירור והקפאה, מושג באמצעות פיתוח פתרונות טכנולוגיים חדשים.

הבנה זו הובילה את חברת GVK להקים מחלקת מחקר ופיתוח, השוקדת על מציאת חידושים טכנולוגיים שימקסמו את החיסכון באנרגיה ואת תפוקת מערכות הקירור, יפחיתו או יזהו תקלות לפני היווצרן, כל זאת באמצעות טכנולוגיה אשר תבטיח את הפיכתן לחכמות ולמתקדמות.

עד כה הגענו להישגים בולטים בתחום פיתוח של "קסם 4", ו"קסם 5" – מערכות תוכנה ובקרה מתקדמות וייחודיות מסוגן, שהוטמעו בהצלחה במערכות קירור קיימות בקרב לקוחותינו.

בזמן הקרוב יושלם פיתוח של מערכת ניהול ובקרה אינטגרטיבית ומתקדמת, שתדע לספק פלטפורמה אחידה לכלל מערכות המחשוב הקיימות.

זאת, במטרה לשפר את מערך הניהול והבקרה של רשתות ברמה הארצית והגלובלית.

שאלות ותשובות

קיימת אפשרות לתשלום על שירותי תיקונים או תחזוקה לפי שעות, וישנם הסכמים ארוכי טווח עם אחריות מקיפה בריטיינר.

בנוסף, קיימים הסדרים במסגרתם אנו מתחלקים עם הלקוח בהשקעה הנדרשת להתייעלות, לרבות רכישת מערכות קירור חדשניות וחסכוניות יותר, מעניקים אחריות מקיפה על מוצרים וכן חולקים עמו ברווחים שמתקבלים בעקבות החיסכון.

מפעלים, מאפיות, מרלו"גים, רשתות מזון וקמעונאיות, קייטרינג, אולמות אירועים, מסעדות, משחטות ומפעלי בשר – וכל מי שמפעיל מערכות קירור והקפאה גדולות, ומעוניין להפחית את צריכת החשמל שלהן, להעלות את תפוקתן ולצמצם את תדירות התקלות בהן.

בהחלט כן!

אנו פועלים בכל רחבי הארץ, ומגיעים לכל ארגון וחברה, בצפון, בדרום או במרכז.