מדחסים בורגיים ובוכנתיים

תחזוקה נאותה של מדחסי קירור בורגיים ומדחסים בוכנתיים הינה הבסיס לשמירה על תפוקה גבוהה וחסכונית באנרגיה בכל מפעל, תעשייה או רשת מזון. על מנת למנוע תקלות ולהגדיל את תפוקת הייצור, מציג צוות הטכנאים מבית ג.ו. קרור בע"מ את 5 כללי הברזל לשמירה על תקינות המדחסים:

  1. היצמדו להוראות היצרן פעילותם התקינה של מדחסים בורגיים או בוכנתיים לאורך זמן הינה פועל יוצא של הפעלה ושימוש נכון. לצורך כך חשוב להקפיד על התאמה בין פעילות המערכת להוראות היצרן. בחברת ג.ו. קרור בע"מ מציעים לכם ייעוץ מקצועי בנושא, המתבסס על היכרות עם עשרות מערכות מתחומי התעשיה לצד עדכון מלא בחידושים, החוזקות והחולשות של כל אחד מרכיבי המערכות.

  2. תנאי פעילות המדחס תקלות רבות במפעלים ובתי מסחר נגרמות כתוצאה מהפעלת מדחסים בתנאים לקויים. כך במקרה של מדחסים הפועלים בטמפ' לא נכונה, לחצים לא מאוזנים, כוונון לא מדויק של מערכות - המביאים לצריכה מוגברת באנרגיה, תקלות פתאומיות וירידה כללית ביכולת התפוקה של המערכת.

  3. מדחסים בורגיים ודו-דרגתיים במערכות גדולות המיועדות להקפאת מוצרים, חשוב להקפיד על שימוש נכון באקונומייזר (קירור ביניים), על מנת לבסס תנאי עבודה טובים למדחס ולחסוך בעשרות אחוזים באנרגיה.

  4. לחץ ראש להבטחת פעילות תקינה של המדחס מומלץ לכוונן את לחץ הראש במערכת נמוך ככל האפשר, במטרה להגביר את תפוקת המערכת.

  5. שמן בהפעלת מדחסים בורגיים או בוכנתיים חשוב לשמור על הגנות תקינות ולדאוג לניקיון השמן, כולל שמירה על פילטרים ומייבשים נקיים העלולים לגרום לשחיקה מיותרת במדחס.

להזמנת המדריך לחסכון באחזקת מדחסים בורגיים ובוכנתיים הקלק\י כאן


לפרטים נוספים צרו עימנו קשר: 054-7989989 | office@gvk.co.il

בין לקוחותינו
לקבלת המדריך לחיסכון באנרגיה ולשיפור תפוקת המדחסים בחינם
שם :
טלפון:
מייל: