התייעלות אנרגטית

חברת ג.ו. קרור בע"מ נחשבת לפורצת דרך בתחום התייעלות אנרגטית בתעשייה ובחיסכון באנרגיה במערכות קירור והקפאה, ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחסכון באנרגיה חסר תקדים, בזכות סדרת פעולות מקצועיות המגדילות את כוח התפוקה, וחוסכות בין 70-20% במדד האנרגטי השוטף! הפתרון המהפכני של ג.ו. קרור בע"מ של התייעלות אנרגטית מתבסס על ניסיון של עשרות שנים בתחום, שהביא את מומחי החברה לפתח מערך פתרונות ייחודי המהווה ערך מוסף ללקוח. מהלך זה מתבטא בהגדלה משמעותית של כוח התפוקה במתקן או הורדה משמעותית בצריכה החשמל. מהלכים אלו של התייעלות אנרגטית הוכחו כיעילים ורווחיים מעבר לציפיות בשורה של פרויקטים בחברות המובילות בתעשייה ובמסחר בישראל.

איתור בזבזני אנרגיה

את הסוד להצלחהשל תהליכי התייעלות אנרגטית  זוקפים טכנאי ג.ו. קרור בע"מ לזכות גישה יוצאת דופן, המתבססת על מהלכים יסודיים שמתבצעים מתוך ראייה רחבה והבנה של כל הפעילות במערכת. גישה זו מאפשרת לאתר בזבזני אנרגיה  בתהליך התייעלות אנרגטית הגורמים לצריכה מיותרת של משאבים אנרגטיים, לשדרג תהליכים במערכות באמצעות התאמה וכיוונים של הפרמטרים השונים, ולייעל את השימוש באופציות האינסופיות של המתקן - לטובת חסכון ו התייעלות אנרגטית מוכחת בשטח.

שליטה ובקרה

בנוסף למהלך זה של התייעלות אנרגטית  מציעה ג.ו. קרור בע"מ ללקוחותיה אפשרות לסנכרון שעות הפעילות בהתאם למסלולים המשתלמים של חברת החשמל, ואפשרות להתקנת מערכת שליטה מרחוק - לשליטה ובקרת תפקוד המערכות באמצעות האינטרנט ומכשירים סלולריים והתראה במקרה של תקלות. המערכת מאפשרת ניהול אפקטיבי, תכנון צריכת האנרגיה של מערכות ניהול האקלים והערכת עלויות באופן מדויק יותר ויעיל יותר. שימוש במערכת השליטה מרחוק פשוט ואינו דורש מעבר להדרכה קצרה, כל מיומנות מיוחדת.  
זהו החלק של תחזוקת תהליך התייעלות אנרגטית.

מחזור חום (עיבוי)

מסלול נוסף בתחום התייעלות אנרגטית בתעשייה ניתן למימוש על ידי מחזור חום (עיבוי), המנצלים את פעילות המתקנים לטובת חימום מים כתוצר נלווה. מהלך זה מקטין את הצורך ברכישת משאבים אנרגטיים יקרים, דוגמת סולר וגז, מוריד את מפלס צריכת האנרגיה ומבטיח שמירה על היגיינה בסביבת העבודה. 

המומחיות הגבוהה של טכנאי ג.ו. קרור בע"מ במסגרת תהליך התייעלות אנרגטית, מאפשרת מקסום פעולת מערכות קירור, הקפאה ומיזוג אוויר ללא תלות בגיל המערכת או מורכבותה. כל מערכת מכל סוג יכולה לפעול במלוא התפוקה והיעילות בעזרת ניהול נכון ומקצועי, ייעול תהליכים ותחזוקה נאותה. ייעול אנרגטי אפשרי בכל רמות המערכת תודות לשימוש בטכנולוגיות חדישות המשולבות בניסיון רב שנים ופרוטוקולי עבודה שהוכיחו את עצמם במספר רב של מערכות.

אם אתם מנהלים מפעל שעלויות הקירור בו גבוהות והייתם מעוניינים לבחון את האופציה לחסוך בעלויות החשמל ולהגדיל את תפוקת המערכות ללא צורך בהחלפת המערכת או הוספת ציוד הגעתם למקום הנכון. זה אף פעם לא מאוחר מידי או מוקדם מידי, אנו מתחייבים לתועלת ביחס לעלות השירות.

גם מכשור חדש לעיתים רבות ניתן לייעל ולחסוך בצריכת האנרגיה שלו על ידי יישום שיטות ההפעלה, תחזוקה וניהול של ג.ו. קרור בע"מ.

ג.ו. קרור מפעילה צוותים מקצועיים של טכנאי קירור תעשייתי באזור המרכז והדרום שעברו הכשרה ייחודית בשיטות החברה לייעול מערכות קירור במטרה למצות את ההתייעלות האנרגטית בתעשייה. עם תהליך התייעלות אנרגטית, תבינו שקל גם לחסוך משאבים רבים ובו שמננית, לשמור על סביבה ירוקה.


צלצל עוד היום והזמן בדיקה לציוד הקירור וההקפאה שברשותך
וגלה כמה אתם מסוגל לחסוך - ללא עלות וללא התחייבות.


לפרטים נוספי על התייעלות אנרגטית
צרו עימנו קשר: 054-7989989 | office@gvk.co.il


בין לקוחותינו
לקבלת המדריך לחיסכון באנרגיה ולשיפור תפוקת המדחסים בחינם
שם :
טלפון:
מייל: