שיטת 4 השלבים


חברת ג.ו. קרור בע"מ חרטה בראש סולם ערכיה את המקצוענות, היושרה והקדמה. לשיפור השירות פיתחה החברה את "שיטת 4 השלבים", המאפשרת לאפיין ביסודיות כל מערכת, עם דגש על דרישות התכנון, יישומן, ניצול מלוא התפוקה ותחזוקה שוטפת. שיטת העבודה הייחודית של ג.ו. קרור בע"מ מתבססת על היכרות עם מגוון רחב של מערכות קירור, הקפאה ומיזוג אוויר, כוללת שימוש בציוד מתקדם ותיעוד מפורט של תהליך העבודה - לטובת בקרה ומעקב בהמשך. בחברת ג.ו. קרור בע"מ לא מתפשרים על "שיטת 4 השלבים", ודואגים להכשיר את העובדים במשך שנת פעילותם הראשונה בנהלי העבודה המיוחדים. כל זאת לצד אפיון כל מערכת ביחס לארבע הפרספקטיבות הנדרשות:

דיאגנוסטיקה למערכות | דיאגנוסטיקה (אבחון) | ג.ו. קרור בע"מ מתמחה באבחון מערכות מורכבות, איתור בעיות והצגת מספר פתרונות המאפשרים ללקוח לבחור במהלך המתאים ביותר - בהתאם לתקציב, דרישות הייצור ולוח הזמנים. במקרה של תקלה במערכת, מתחייבת החברה לשלוח צוות טכנאים במידי לשטח, תוך שימוש בציוד מתקדם, אפיון יסודי של המערכת והחזרה בהקדם האפשרי לשגרת העבודה.

מתן פתרונות ארוכי טווח | ג.ו. קרור בע"מ מחזיקה בניסיון עשיר באבחון, תיקון ושדרוג מערכות מורכבות, ומתחייבת למתן פתרון אפקטיבי בשטח. טכנאי החברה עובדים בקשר רצוף עם מרכז הבקרה במחלקת השירות, מקפידים להקשיב לדרישות הלקוח ולומדים את צרכיו בשטח. הפתרונות הטכניים שיציעו טכנאי החברה מבוססים על עבודת צוות וניסיון משותף של עשרות שנים בתחום, המאפשרים להתאים את הפתרון היסודי והיעיל ביותר.

שדרוג ואופטימיזציה | לאחר טיפול בבעיות הקריטיות בשטח, מחלקת תכנון תגבש עבורכם תכנית שדרוג מקפת, לטובת ייעול ושיפור ביצועי המערכות. בג.ו. קרור בע"מ יודעים כי השקעה במערכות מורכבות הינה רווח נקי המתגלם בחסכון בהוצאות האנרגיה ומתחייבים ללקוחות להחזר ההשקעה מלא! תהליך ההתייעלות מכוון לניצול מלוא תפוקת המערכת, איתור מוקדם של תקלות סמויות ואופטימיזציה של בקרת הציוד האלקטרוני. כל אלו מבטיחים חסכון ניכר בהוצאות האנרגיה השוטפות, הגדלת כוח התפוקה ומניעת עומסים מיותרים במערכת.


תחזוקה ושימור | חברת ג.ו. קרור בע"מ שמה דגש על שימור התוצאות, וכדי למנוע תקלות בהמשך מציעה שירותי תחזוקה ושימור מקצועיים. שירותי התחזוקה והשימור מאפשרים לייעל את כוח התפוקה במערכות ותיקות וחדשות, למנוע מפגעי בלאי ושחיקה, ולאתר מבעוד מועד תקלות סמויות - העלולות לפגום ברצף העבודה. שירותים אלו מתבצעים תוך שקיפות מלאה מול הלקוח, היכרות מעמיקה עם הציוד והבקרה אלקטרונית בתחומים ובדגמים השונים, ומעקב צמוד אחר פעילות המערכות - כדי שגם שינויים במערך הייצור לא ישפיעו על איזון המערכת.

לדוגמה בנושא הקלק\י כאן

 לפרטים נוספים צרו עימנו קשר: 054-7989989 | office@gvk.co.il

בין לקוחותינו
לקבלת המדריך לחיסכון באנרגיה ולשיפור תפוקת המדחסים בחינם
שם :
טלפון:
מייל: