אודות


חברת ג.ו. קרור בע"מ נוסדה על ידי ויאצסלב (סלביק) גרויסמן בשנת 2000, וחרטה על דגלה ערכים של מקצוענות, אמינות ויושרה. כיום נחשבת החברה לאחת המובילות בתחום שירות ואחזקה למערכות קירור, הקפאה ומיזוג אוויר בישראל, ומחזיקה בניסיון עשיר בשירות החברות המובילות במשק. בין לקוחות החברה: רשתות מזון, מלונות, מפעלי פלסטיק, חברות מתעשיית התרופות ומפעלי מזון הכוללים את המאפיות הגדולות בארץ, מפעלי בשר, קייטרינג וחקלאות (לרשימת הלקוחות המלאה הקלק\י כאן). לשירות לקוחותיה מקפידה ג.ו. קרור בע"מ להתעדכן באופן רציף בחידושים הטכנולוגיים, ושומרת על קשר ישיר עם ספקי החברות המובילות בעולם - במטרה להתאים לכל מערכת את הרכיבים והציוד המתקדם ביותר.

כיום מפעילה ג.ו. קרור בע"מ צוותים מקצועיים באזור המרכז והדרום, הכוללים טכנאים מורשים שעוברים הכשרה ייחודית בחברה ב"שיטת 4 השלבים".שיטה ייחודית המבטיחה שירות מקצועי, מדויק ואמין למערכות בזמן אמת ובמחשבה לטווח הארוך. כל זאת תוך עבודת צוות רצופה מול מרכז הבקרה של החברה, שמירה על שקיפות מלאה מול הלקוח והקפדה על נהלי הבטיחות הנדרשים.

בימים אלו מציעה ג.ו. קרור בע"מ ללקוחותיה שירות חדש להתייעלות אנרגטית, המתבסס על היכרות מעמיקה עם מערכות קירור, הקפאה ומיזוג בתעשיות השונות. תהליך הייעול האנרגטי מאפשר לייעל את תפוקת המערכות ולחסוך באופן ניכר בהוצאות האנרגיה השוטפות. לחברות מתחום המלונאות והתעשייה מציעה החברה גם אפשרות לחימום מים כחלק מפעילות נלווית של המערכת - מהלך המייתר את צריכת משאבי האנרגיה היקרים, מוזיל את עלויות החשמל ותורם לאיכות הסביבה. 


לפרטים נוספים צרו עימנו קשר: 054-7989989 | office@gvk.co.il

בין לקוחותינו
לקבלת המדריך לחיסכון באנרגיה ולשיפור תפוקת המדחסים בחינם
שם :
טלפון:
מייל: